• Thursday , 19 December 2024

Пітер Залмаєв розповів про залаштунки форуму в Давосі та кінець війни між Росією та Японією

Про вартість входу на Форум в Давосі, поведінку українських політиків під час заходу, і підписання Мирного договору між Росією і Японією, розповів директор нью-йоркської організації “Євразійська демократична ініціатива” Пітер Залмаєв.

Про клептоманію до шапочок

Після того, як ми провели якийсь час з Ігорем Шевченко всередині, то шапка для нашого оператора кудись зникла.

Українським журналістам жити в Давосі абсолютно не по кишені. У кращому випадку, якщо людина з нашими зарплатами, буде жити в 1,5 годинах їзди на електричці від Давосу.

Про невербальні жести українських політиків

Під час міжнародного форуму в Давосі було цікаво спостерігати за невербальними знаками кандидатів по відношенню один до одного.

Сидячи навпроти нашого президента, Юлія Тимошенко жодного разу на нього не подивилася. Вона дивиться кудись у бік, але це виглядає навмисно і демонстративно.

Коли після свого виступу Петро Порошенко зійшов зі сцени, обійшовши пару VIP-столів, потиснув руки колегам. Він також поплескав по плечу, немов засвідчивши свою повагуАнатолію Гриценку. На цей жест Гриценко відреагував необачним поглядом на президента, після чого миттєво відвернувся.

На Заході таке не прийнято, і нашим політикам слід ще повчитися етикету поведінки на подібних заходах.

Про врегулювання відносин між Японією і Росією

Кольори кантону (адміністративний поділ країни), в якому знаходиться Давос, жовто-блакитний. До того ж, вже другий рік існує Український Дім в Давосі, який в цьому році був ще краще і веселіше.

У виступі японського прем’єра Сіндзо Абе прозвучала тема довгоочікуваних переговорів про долю Курил. Зараз дві країни прийшли до рішення цього питання, і нарешті вирішили з 45-го року підписати Мирний договір.

Спроби налагодження діалогу з Росією все одно для більшості країн не менш важливі, ніж політика мирного врегулювання на Донбасі в Україні.

Про настирливість українських журналістів

Це було вперше, коли українські журналісти були повністю акредитовані на саму конференцію. Тобто не як зазвичай було, вони перебували на задвірках, де можна побачити більшість українських політиків. 90% з них не потрапляють на сам захід, тому що акредитацію отримати складно. Це коштує від € 40 тисяч.

Ми були дуже настирливі, розповівши, що ми головні міжнародники України. І, таким чином, ми отримали туди прохід.

Источник – politeka.net

Related Posts

Leave A Comment

You must be logged in to post a comment.